• Om NTI
  • Jobb i NTI
  • Nøkkelpersoner

NTI

forsidebilde-nti

NTI har røtter tilbake til 1963. Dagens selskapsstruktur ble stiftet i 2010.

Selskapet er en moderne og samarbeidende VVS entreprenør. Våre medarbeidere besitter høy faglig kompetanse og er i stand til å utføre VVS tekniske anlegg etter dagens og fremtidens høye krav til gjennomføring og utførelse. Vi deltar i mindre og større prosjekter innenfor privat og offentlig sektor. Selskapet utfører alle entrepriseavtaler i henhold til Norsk Standard for bygg og anlegg.

Vårt forretningsområde er primært det profesjonelle markedet (B2B). Vi gjennomfører prosjekter fra skisseprosjekt til ferdigstillelse.

NTI ønsker å være en markedsledende aktør innenfor VVS, i nært samarbeid med andre tekniske sideentreprenører og våre oppdragsgivere.

Vi har sterkt fokus på HMS, utvikling og kompetanseheving. NTI er medlem av
Opplæringskontoret Buskerud og har alltid flere lærlinger ansatt og under opplæring.

I 2018 vil selskapet utføre over 160 årsverk med forventet omsetning ca. 270 MNOK.

Jobb i NTI

11-ansatte

Servicetekniker

Vi søker servicetekniker som har stor interesse for faget.

Vi ønsker at du har følgende kvalifikasjoner:
– Rørleggermester eller rørlegger med svennebrev
– God kommunikasjonsevne, både muntlig og skriftlig på norsk
– God kunnskap om varme og kjøleanlegg
– Kunnskap med bruk av dataverktøy
– Høy grad av selvstendighet
– Serviceinnstilt og imøtekommende

Kontakt  trond.roine@nti-as.no for nærmere informasjon

Rørleggerbas

Vi søker rørleggerbaser for å lede team i prosjekter

Vi ønsker at du har følgende kvalifikasjoner:
– Rørleggermester eller rørlegger med svennebrev
– God kommunikasjonsevne, både muntlig og skriftlig på norsk
– Evne til å jobbe selvstendig og lede team
– Kunnskap med bruk av dataverktøy
– Høy grad av selvstendighet
– Serviceinnstilt og imøtekommende

Kontakt  trond.roine@nti-as.no for nærmere informasjon

Prosjektledere

Vi søker dyktige prosjektledere for våre prosjekter.

Vi leter etter deg som innehar følgende kvalifikasjoner:

– Sivilingeniør / VVS ingeniør / Rørleggermester
– God kommunikasjonsevne, både muntlig og skriftlig på norsk
– Lederegenskaper; samarbeidsvillig, evne til å jobbe selvstendig og
i team
– God økonomisk forståelse og gjennomføringsevne
– Gode datakunnskaper
– Gjerne erfaring fra projektledelse

Kontakt  trond.roine@nti-as.no for nærmere informasjon

VVS ingeniører / BIM ingeniører / teknikere

Vi søker dyktige ingeniører/BIM-ingeniører/teknikere til vår prosjekteringsavdeling

Vi leter etter deg som innehar følgende kvalifikasjoner:

– Sivilingeniør / VVS-ingeniør / BIM-ingeniør / tekniker
– God kommunikasjonsevne, både muntlig og skriftlig på norsk
– Samarbeidsvillig – evne til å jobbe selvstendig og i team
– Behersker Revit 2015, og MagiCAD fagapplikasjon
– Kjennskap til Solibri
– Generelt gode datakunnskaper
– Gjerne god kunnskap om BREEAM

Kontakt espen.tufto@nti-as. eller trond.roine@nti-as.no no for nærmere informasjon

Rørleggere

Vi søker deg som er en dyktig rørlegger og har stor interesse for faget.

Vi ønsker at du har følgende kvalifikasjoner:

– Rørlegger med svennebrev eller tilsvarende erfaring
– God kommunikasjonsevne, både muntlig og skriftlig på norsk
– Evne til å jobbe selvstendig og i team
– Serviceinnstilt og imøtekommende

Kontakt trond.roine@nti-as.no for nærmere informasjon

Nøkkelpersoner

Trond Langlie Røine

Leder forretningsutvikling og prosjekt

trond.roine@nti-as.no

Gunnar Dalene

Daglig leder

gunnar.dalene@nti-as.no

Kristine J. Høydahl

HR Leder

kristine.hoydahl@nti-as.no

Anders Røine

Teknisk leder rør/ Prosjektleder/ Senior Ingeniør VVS

anders.roine@nti-as.no

Gunn Hartvigsen

Regnskap

gunn.hartvigsen@nti-as.no

Steffen Enger

Leder ventilasjon

steffen.enger@nti-as.no

Martin Kjekshus

Prosjektleder/ Senior Ingeniør VVS

martin.kjekshus@nti-as.no

Lars Arne Røine

Prosjektleder rør / Verneombud

lars.roine@nti-as.no

Terje Hommerstad

Prosjektleder ventilasjon / Senior Ingeniør

terje.hommerstad@nti-as.no

Øystein Thorkildsen

VVS Ingeniør / kalkyle

oystein.thorkildsen@nti-as.no

Espen Tufto

Prosjektleder / VVS Ingeniør

espen.tufto@nti-as.no

Marius Ruud

Prosjektleder rør

marius.ruud@nti-as.no

Robert Thorkildsen

Prosjektleder ventilasjon / VVS Ingeniør

robert.thorkildsen@nti-as.no

Rafal Bialousz

Siv. Ingeniør HVAC

rafal.bialousz@nti-as.no

Tom-Erik Aaby Andersen

VVS Ingeniør

tom.andersen@nti-as.no

Lars Hermansen

VVS Ingeniør

lars.hermansen@nti-as.no

Espen Eilefsen

VVS Ingeniør

espen.eilefsen@nti-as.no

Kristoffer Leikanrud

BIM Ingeniør

kristoffer.leikanrud@nti-as.no

Endijs Klavins

BIM Ingeniør

endijs.klavins@nti-as.no

Liv Anderson Bergflødt

BIM Tekniker

liv.a.bergflodt@nti-as.no

Mads Espegaard

BIM Tekniker

mads.espegaard@nti-as.no

Kristine Larsen

BIM Tekniker

kristine.larsen@nti-as.no

Petur Kristjansson

BIM Tekniker

petur.kristjansson@nti-as.no

Vegard Fossnes Hagen

Prosjektkoordinator

vegard.hagen@nti-as.no

Katarina Bogen

Prosjektcontroller

katarina.bogen@nti-as.no

Rune Thorkildsen

Ettermarkedsansvarlig

rune.thorkildsen@nti-as.no

Peter Lövgren

Serviceleder ventilasjon

peter.lovgren@nti-as.no

Trond Alstad Johansen

Anleggsleder / Gasstekniker

trond.johansen@nti-as.no

Stein Erik Johannessen

Anleggsleder

stein.johannessen@nti-as.no

Håvard Hansen Grønland

BAS rørlegger prosjekt / Gasstekniker

havard.hansen@nti-as.no

Jan Tomasz Sztabowski

BAS rørlegger prosjekt

jan.sztabowski@nti-as.no

Marius Rustad

BAS rørlegger prosjekt

marius.rustad@nti-as.no

Rafal Brzezinski

BAS rørlegger prosjekt

rafal.brzezinski@nti-as.no

Lukasz Zdrzalka

BAS rørlegger prosjekt

lukasz.zdrzalka@nti-as.no

Svein Kjenner Larsen

BAS rørlegger prosjekt

svein.larsen@nti-as.no

Johan Karlsson

BAS rørlegger prosjekt

johan.karlsson@nti-as.no

Morten Kildahl

BAS rørlegger prosjekt

morten.kildahl@nti-as.no

Anders Karlsson

BAS rørlegger prosjekt

anders.karlsson@nti-as.no

Bjørn Karlsson

BAS rørlegger prosjekt

bjorn.karlsson@nti-as.no

Ilyas Cicek

BAS rørlegger prosjekt

ilyas.cicek@nti-as.no

Tomasz Jedrzejewski

BAS rørlegger prosjekt

tomasz.jedrzejewski@nti-as.no

Adam Szwedo

BAS rørlegger prosjekt

adam.szwedo@nti-as.no

Fredrich Olof Johansson

Gasstekniker

fredrich.johansson@nti-as.no